Kan Hastalıkları Federasyonundan Yeni Yıl Kutlaması

Adana Şehir Hastanesinden tedavi gören hematoloji ve onkoloji bölümündeki hasta çocuklara yönelik yeni yıl kutlaması gerçekleştirildi.Etkinlikte 80 çocuğa oyuncak temizlik malzemesi ve kitaplar hediye edildi.

Kan Hastalıkları Federasyonu Hasta Faaliyetleri Komisyonu tarafından Adana Şehir Hastanesinden Gerçekleştirilen etkinliğe Kan Hastalıkları Federasyonu Genel Başkanı Ali KILIÇ, Adana Şehir Hastanesi Hematoloji Uzmanı Dr. Defne Ay TUNCEL, Kan Hastalıkları Federasyonu Hasta Faaliyetleri Komisyonu Başkanı Özge Ada PARLAKKAN, komisyon üyeleri, kan hastası çocuklar ve aileleri katıldı.

Açıklamada bulunan KILIÇ Hastaların her türlü problemle yanlarında olmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.Oluşturduğumuz komisyon ile hastaların tüm sorunları için çalışmalar yapıyoruz. Kış aylarında hastaların daha çok kan sıkıntısı yaşadığı şu günlerde hastaların tüm kan ihtiyacını çözmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Ayrıca düzenlediğimiz bu etkinlikler sayesinde hastalarımızın moral ve motivasyonunu arttırmış oluyoruz. Emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim dedi.

Kan hastaları için gönüllü olarak çalışmak ister misiniz ?

Gönüllü ağımıza katılmak için başvuru formumuzu doldurmanız gerekmektedir.

Gönüllü Ol